| Yalıtımlı | FEP, ETFE, PFA veya PTFE |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~+200°C, -65°C~+250°C |
| Özellikler | Isıya dayanıklı |
| Mevcut Renk | Kırmızı, Sarı, Mor, Yeşil, Gri, Mavi, Beyaz, Siyah... |
| Çekirdek Numarası | Tek Çekirdekli, 2 Çekirdekli, 3 Çekirdekli, 4 Çekirdekli, 5 Çekirdekli... |
| Yalıtımlı | FEP, ETFE, PFA, PTFE |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~+200°C |
| Özellikler | Isıya dayanıklı |
| Mevcut Renk | Mor, Yeşil, Gri, Mavi, Beyaz, Sarı, Kırmızı, Siyah |
| Çekirdek Numarası | 1 ÇEKİRDEK |
| yalıtım | ETFE,FEP,PFA,PTFE izolasyon |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | Max. Maks. 250℃ 250℃ |
| Özellikler | Direnç Yüksek Sıcaklık |
| Kondüktör | Kalaylı veya Gümüş Kaplı |
| Tel ölçer | 32awg~10awg |
| İletken malzemesi | Bakır, Kalaylı Bakır veya Gümüş Kaplamalı Bakır |
|---|---|
| Çap | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Yalıtım malzemesi | Şubat |
| Nominal Gerilim | AC 600V veya Daha Düşük |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| İletken malzemesi | Bakır, Kalaylı Bakır veya Gümüş Kaplamalı Bakır |
|---|---|
| Çap | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Yalıtım malzemesi | Şubat |
| Nominal Gerilim | AC 600V veya Daha Düşük |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| yalıtım | FEP, ETFE, PFA veya PTFE Yalıtımı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~+200°C |
| Özellikler | Isıya dayanıklı |
| Mevcut Renk | Kırmızı, Sarı, Menekşe, Yeşil, Gri, Mavi, Beyaz, Siyah |
| çekirdek numarası | Tek Çekirdekli veya Çok Çekirdekli |
| İletken malzemesi | Bakır, Kalaylı Bakır veya Gümüş Kaplamalı Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Şubat |
| Nominal Gerilim | AC 600V veya Daha Düşük |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| Çekirdek numarası | Tek Çekirdekli veya Çok Çekirdekli |
| İletken malzemesi | Bakır, Kalaylı Bakır veya Gümüş Kaplamalı Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Şubat |
| Nominal Gerilim | AC 600V veya Daha Düşük |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| Çekirdek numarası | Tek Çekirdek veya Çoklu Çekirdekler |
| İletken malzemesi | Bakır, Kalaylı Bakır veya Gümüş Kaplamalı Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Şubat |
| İletken Tipi | Örgülü veya Katı |
| Sayı çekirdeği | Tek Çekirdek veya Çoklu Çekirdekler |
| Nominal Gerilim | 600V veya Altı |
| İletken malzemesi | Bakır, Kalaylı Bakır veya Gümüş Kaplamalı Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Şubat |
| İletken Tipi | Mahsur, mahsur veya sağlam |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~ +200°C |
| Nominal Gerilim | AC 600V veya Daha Düşük |