| İletken Malzeme | Bakır, Kalaylı Bakır veya Gümüş Kaplamalı Bakır |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi | ETFE |
| Nominal Gerilim | 300V AC |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| Sayı çekirdeği | Tek Çekirdek veya Çoklu Çekirdekler |
| yalıtım | FEP, ETFE, PFA veya PTFE Yalıtımı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~+200°C |
| Özellikler | Isıya dayanıklı |
| Mevcut Renk | Kırmızı, Sarı, Menekşe, Yeşil, Gri, Mavi, Beyaz, Siyah |
| çekirdek numarası | Tek Çekirdekli veya Çok Çekirdekli |
| İletken malzemesi | Bakır, Kalaylı Bakır veya Gümüş Kaplamalı Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Şubat |
| Nominal Gerilim | AC 600V veya Daha Düşük |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| Çekirdek numarası | Tek Çekirdekli veya Çok Çekirdekli |
| İletken malzemesi | Bakır, Kalaylı Bakır veya Gümüş Kaplamalı Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Şubat |
| Nominal Gerilim | AC 600V veya Daha Düşük |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| Çekirdek numarası | Tek Çekirdek veya Çoklu Çekirdekler |
| İletken malzemesi | Bakır, Kalaylı Bakır veya Gümüş Kaplamalı Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Şubat |
| İletken Tipi | Örgülü veya Katı |
| Sayı çekirdeği | Tek Çekirdek veya Çoklu Çekirdekler |
| Nominal Gerilim | 600V veya Altı |
| İletken malzemesi | Bakır, Kalaylı Bakır veya Gümüş Kaplamalı Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Şubat |
| İletken Tipi | Mahsur, mahsur veya sağlam |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~ +200°C |
| Nominal Gerilim | AC 600V veya Daha Düşük |
| İletken Malzeme | Kalaylı Bakır, Kalaylı Kaplamalı Bakır |
|---|---|
| Çap | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 18 AWG, 16 AWG |
| Yalıtım Malzemesi | ETFE |
| Nominal Gerilim | 600V veya Altı |
| İletken Tipi | Mahsur, mahsur veya sağlam |
| İletken malzemesi | Bakır, Kalaylı Bakır veya Gümüş Kaplamalı Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Şubat |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~ +200°C |
| Nominal Gerilim | AC 600V veya Daha Düşük |
| İletken malzemesi | Kalaylı bakır tel, Gümüş Kaplama Bakır tel |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | FEP Yalıtımlı |
| İletken Tipi | Örgülü veya Katı |
| Sayı çekirdeği | Tek Çekirdekli, 2 Çekirdekli, 3 Çekirdekli, 4 Çekirdekli, 5 Çekirdekli |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~ +200°C |
| İletken malzemesi | Kalay kaplı veya gümüş kaplama |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | FEP Yalıtımlı |
| Nominal Gerilim | 600V |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| Telli izleme | 32awg ~1/0awg |