| İletken malzeme | Gümüş kaplamalı bakır veya Kalaylı Kaplamalı Bakır |
|---|---|
| Çap | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Yalıtım malzemesi | PFA |
| Nominal Voltaj | AC600V ve altı |
| İletken tipi | Telli, Katı veya Telli |
| İletken malzeme | Gümüş kaplı |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PFA |
| Nominal Voltaj | 600V |
| İletken tipi | Mahsur |
| Sıcaklık aralığı | -60~+250℃ |
| İletken malzeme | Gümüş kaplı |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PFA |
| Nominal Voltaj | 600V |
| İletken tipi | Mahsur |
| Sıcaklık aralığı | -60~+250℃ |
| İletken malzeme | Gümüş kaplı |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PFA |
| Nominal Voltaj | 600V |
| İletken tipi | Mahsur |
| Telli izleme | 36AWG ~ 3/0AWG |
| İletken malzeme | Gümüş kaplı |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PFA |
| Nominal Voltaj | 600V |
| İletken tipi | Mahsur |
| Sıcaklık aralığı | -60~+250℃ |
| İletken malzeme | Gümüş kaplı |
|---|---|
| Çap | 20 AWG |
| Yalıtım malzemesi | PFA |
| Nominal Voltaj | 600V |
| İletken tipi | Mahsur |
| İletken malzemesi | Teneke kaplama |
|---|---|
| Çap | 12 AWG |
| Yalıtım malzemesi | FEP kaplı |
| Nominal Gerilim | AC600V |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| İletken malzemesi | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | FEP İzolasyonu |
| Nominal Gerilim | AC600V |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| Telli izleme | 22AWG |
| İletken malzemesi | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | FEP kaplı |
| Nominal Gerilim | AC600V |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ile +200°C arası |
| İletken malzemesi | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | FEP kaplı |
| Nominal Gerilim | AC600V |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| Telli izleme | 24AWG |