| Başvuru | Elektriksel bağlantı |
|---|---|
| yalıtım | high temperature |
| kondüktör | çıplak veya gümüş kaplama bakır |
| Özellikler | Yüksek sıcaklık dayanımı |
| Max. Maks. Temperature Hava sıcaklığı | -60~+250 derece |
| yalıtımlı | FEP, ETFE Yalıtım |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~+250°C |
| Özellikler | yüksek ve düşük sıcaklık direnci |
| Mevcut Renk | Beyaz, Siyah, Kırmızı, Sarı, Mor, Kahverengi, Yeşil, Gri, Mavi |
| çekirdek numarası | 1 Çekirdek, 2 Çekirdek, 3 Çekirdek, 4 Çekirdek, 5 Çekirdek... |
| yalıtım | FEP PFA PTFE Yalıtımlı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 125, 150, 200, 250C |
| Özellikler | Direnç Yüksek Sıcaklık |
| Kondüktör | kalaylı bakır, gümüş kaplama, nikel kaplı bakır |
| tel ölçer | 32 gauge ila 10 gauge |
| Başvuru | PTC termistörler için, Elektrik makineleri |
|---|---|
| İletken Malzemeler | Gümüş Kaplama veya Çıplak Bakır |
| yalıtım | PTFE Film Sarılmış |
| Özellikler | Isı dayanıklılığı |
| Çalışma sıcaklığı | -60 ~+250℃ |
| yalıtımlı | FEP, PFA, ETFE, PTFE |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65℃~+250℃, -65°C ~+200°C |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı |
| Mevcut Renk | Beyaz, Sarı, Mor, Yeşil, Gri, Mavi, Kırmızı, Siyah... |
| çekirdek numarası | Tek Çekirdekli veya Çok Çekirdekli |
| yalıtım | FEP,ETFE,PFA veya PTFE Yalıtımlı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -60℃~250℃ |
| Özellikler | Yüksek sıcaklık |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Menekşe, Yeşil, Kahverengi, Şeffaf, Gri, Mavi, Turuncu, Beyaz, Siyah |
| Hizmet | OEM ODM Kabul |
| yalıtım | FEP,ETFE,PFA veya PTFE Yalıtımı |
|---|---|
| Max. Maks. Temperature Hava sıcaklığı | 150,200,250 derece |
| Özellikler | Isıtma Direnci |
| Renk | Müşteri gereksinimleri olarak |
| tel ölçer | İki çekirdekli, 32AWG~1/0AWG |
| yalıtım | Ptfe Fep Pfa high temperature İzoleli |
|---|---|
| Max. Maks. working temperature çalışma sıcaklığı | -65℃~+150℃ |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı |
| Kondüktör | Kalaylı Bakır Tel |
| tel ölçer | 32awg ila 10awg ölçer |
| Yalıtımlı | FEP, ETFE, PFA, PTFE |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65 ~+200°C, -65 ~+250°C |
| Özellikler | Isı direnci, Korozyon direnci |
| Mevcut Renk | Mor, Yeşil, Gri, Mavi, Turuncu, Beyaz, Sarı, Kırmızı, Siyah |
| Çekirdek Numarası | Tek çekirdek |
| Başvuru | Elektronik ekipman için dahili kablolama |
|---|---|
| Kondüktör | Gümüş Örgülü Bakır |
| yalıtım | PTFE high temperature İzoleli |
| Avantaj | Yüksek sıcaklık dayanımı |
| Çalışma sıcaklığı | -60 ~+250 Derece |