| Yalıtım kaplı | FEP ETFE Ekstrüde high temperature kaplı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 150,200, 250C |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| Kondüktör | gümüş tel |
| tel ölçer | 20 Gauge vb. |
| yalıtım | high temperature İzoleli |
|---|---|
| Kondüktör | Çıplak veya kalaylı bakır tel |
| Özellikler | ısı dayanıklılığı |
| anma gerilimi | AC 130V veya altı |
| Çalışma sıcaklığı | -60℃ ~ +250 derece |
| yalıtım | FEP Yalıtım |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65℃~+200℃ |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı |
| örgülü | kalay bakır tel |
| tel ölçer | 24awg, çok telli veya katı. |
| yalıtım | FEP Yalıtım |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | Max. Maks. +200℃ +200℃ |
| Özellikler | Yüksek sıcaklık dayanımı |
| Renk | Şeffaf Renk veya gereksinimler |
| Tel ölçer | 32~10 ölçü |
| İletken malzemesi | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Şubat |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| Nominal Gerilim | AC 600V veya Altı |
| Sıcaklık Aralığı | -65~+200°C |
| yalıtım | FEP high temperature kaplı |
|---|---|
| Max. Maks. Temperature Hava sıcaklığı | +200℃ |
| Özellikler | +200℃ Yüksek Sıcaklık direnci |
| Renk | 11 Renk |
| Hizmet | özelleştirilmiş hizmet |
| yalıtımlı | high temperature FEP İzoleli |
|---|---|
| Max. Maks. Temperature Hava sıcaklığı | +200℃ |
| karakteristik | Yüksek Sıcaklık Direnci |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi, beyaz, siyah, sarı yeşil, kahverengi vb. |
| Hizmet | özelleştirilmiş hizmet |
| yalıtım | Ekstrüde Fep Yalıtımlı |
|---|---|
| Max. Maks. Temperature Hava sıcaklığı | +200℃ |
| karakteristik | Esnek, Aşınmaya dayanıklı |
| tel ölçer | 16AWG vb. |
| iletken malzeme | Kalaylı Bakır Tel |
| Yalıtım malzemeleri | FEP Yalıtımlı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65℃~200℃ |
| karakteristik | Isıya dayanıklı |
| tel ölçer | 26AWG vb. |
| iletken malzeme | Kalaylı Bakır Tel |
| yalıtım | high temperature Kaplı |
|---|---|
| Kondüktör | Nikel Kaplama bakır tel |
| Özellikler | Yüksek sıcaklık dayanımı |
| anma gerilimi | 250V veya 600V |
| kalkan | Kalaylı Bakır Tel |