| Başvuru | Elektriksel bağlantı |
|---|---|
| yalıtım | PTFE İzoleli |
| kondüktör | Gümüş kaplı |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı |
| Max. Maks. Temperature Hava sıcaklığı | -60~+250℃ |
| Başvuru | Elektriksel bağlantı |
|---|---|
| yalıtım | PTFE İzoleli high temperature |
| kondüktör | Gümüş Kaplama bakır tel |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı |
| Max. Maks. Temperature Hava sıcaklığı | -60~+250 derece |
| Başvuru | Elektriksel bağlantı |
|---|---|
| yalıtım | PFA PTFE ETFE FEP yalıtımı |
| kondüktör | çıplak bakır telli, gümüş kaplamalı bakır |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı |
| Max. Maks. Temperature Hava sıcaklığı | -60~+250 derece |
| Yalıtımlı | FEP, ETFE, PFA, PTFE |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65 ~+200°C, -65 ~+250°C |
| Özellikler | Isıya dayanıklı, Korozyona dayanıklı |
| Mevcut Renk | Sarı, Mor, Yeşil, Gri, Mavi, Turuncu, Beyaz, Kırmızı, Siyah... |
| Çekirdek Numarası | Tek Çekirdekli veya Çok Çekirdekli |
| Yalıtımlı | PFA, PTFE, FEP, ETFE |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~+250°C |
| Özellikler | Isıya dayanıklı |
| Mevcut Renk | Mor, Yeşil, Gri, Mavi, Beyaz, Sarı, Kırmızı, Siyah |
| Çekirdek Numarası | 1 Çekirdek, 2 Çekirdek, 3 Çekirdek, 4 Çekirdek |
| yalıtımlı | FEP, ETFE, PFA veya PTFE |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~+200°C, -65℃~+250℃ |
| Özellikler | Isıya dayanıklı |
| Mevcut Renk | Sarı, Mor, Yeşil, Gri, Mavi, Beyaz, Kırmızı, Siyah... |
| çekirdek numarası | Tek Çekirdekli, 2 Çekirdekli, 3 Çekirdekli, 4 Çekirdekli, 5 Çekirdekli... |
| yalıtım | PTFE Yalıtım, |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 250℃ |
| Özellikler | Direnç Yüksek Sıcaklık |
| Kondüktör | gümüş kaplı |
| Tel ölçer | 32awg~10awg |
| Başvuru | elektrikli cihaz için |
|---|---|
| yalıtım | PTFE bant |
| kondüktör | gümüş kaplı bakır tel |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| Max. Maks. temperature sıcaklık | -60~+250℃ |
| Başvuru | Elektronik alet için |
|---|---|
| yalıtım | PTFE bant yalıtımlı |
| kondüktör | Gümüş Kaplama Örgülü Bakır Tel |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| Max. Maks. temperature sıcaklık | -60~+250 derece |
| Başvuru | Elektronik aletler için |
|---|---|
| yalıtım | PTFE kaplı |
| kondüktör | Gümüş kaplı |
| Özellikler | Direnç Yüksek Sıcaklık |
| Max. Maks. temperature sıcaklık | -60~+250 derece |