| Başvuru | Elektrikli aletler için |
|---|---|
| Tel Kondüktör | Gümüş Kaplama bakır tel |
| yalıtım | PTFE İzoleli |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklık Direnci |
| anma gerilimi | -60~+250 derece |
| İletken malzeme | SPC |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Ptfe |
| Nominal Voltaj | AC 220V |
| İletken tipi | Mahsur |
| Telli izleme | 28AWG |
| yalıtım | PTFE İzoleli |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -60°C~250°C |
| Özellikler | 250 Derece Yüksek Sıcaklık direnci |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mor, Yeşil, Kahverengi, Şeffaf, Gri, Mavi, Turuncu, Beyaz, Siyah |
| Hizmet | OEM ODM'yi Kabul Et |
| Başvuru | Dış aydınlatma için, PTC termistörleri |
|---|---|
| İletken Malzemeler | Gümüş Kaplama Bakır |
| yalıtımlı | PTFE Bant Sargısı |
| Özellikler | 250 ℃ yüksek sıcaklık dayanımı |
| Çalışma sıcaklığı | -60℃~+250℃ |
| Başvuru | Petrol ekipmanları için, Elektrikli makineler |
|---|---|
| İletken Malzemeler | Gümüş kaplama bakır veya Çıplak Bakır |
| yalıtımlı | PTFE sarılı |
| Özellikler | Yüksek sıcaklık dayanımı |
| Çalışma sıcaklığı | -60℃~+250℃ |
| Başvuru | Elektronik ekipman ve elektrikli ev aletleri, enstrüman dahili kablo bağlantısı |
|---|---|
| İletken Malzemeler | Çıplak Örgülü Bakır |
| yalıtım | PTFE Bant Sarma |
| Özellikler | ısı dayanıklılığı |
| Çalışma sıcaklığı | -60℃ ~+200℃ |
| Başvuru | elektronik cihaz için |
|---|---|
| yalıtım | PTFE bantlanmış ve sinterlenmiş |
| kondüktör | Bükülü gümüş kaplı bakır tel |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| Çalışma sıcaklığı | -60~+250℃ |
| İletken malzeme | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Ptfe |
| İletken tipi | Mahsur |
| Telli izleme | 6 gösterge, 8 gösterge, 10 gösterge, 12 gösterge |
| Nominal Voltaj | 600V veya Altı |
| Başvuru | Elektriksel bağlantı |
|---|---|
| yalıtım | PTFE İzoleli |
| kondüktör | Gümüş kaplı |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı |
| Max. Maks. Temperature Hava sıcaklığı | -60~+250℃ |
| Başvuru | PTC termistörleri için, Elektrikli makineler |
|---|---|
| İletken Malzemeler | Gümüş Kaplama Bakır |
| yalıtım | PTFE |
| Özellikler | Yüksek sıcaklık dayanımı |
| Çalışma sıcaklığı | -60 Derece ~+250 Derece |