| Başvuru | PTC termistörleri için, Elektrikli makineler |
|---|---|
| İletken Malzemeler | Gümüş Kaplama, Nikel Kaplama veya Çıplak Bakır |
| yalıtım | PTFE |
| Özellikler | ısı dayanıklılığı |
| Çalışma sıcaklığı | -60℃ ~+250℃ |
| yalıtım | PTFE Yalıtım |
|---|---|
| Kondüktör | Örgülü bakır teller |
| Ceket | Elastomer Ceket |
| Özellikler | Esnek ve soğuğa dayanıklılık |
| anma gerilimi | AC250V veya altı |
| Yalıtımlı | PFA, PTFE, FEP, ETFE |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~+250°C |
| Özellikler | Isı dayanıklılığı |
| Mevcut Renk | Yeşil, Gri, Mavi, Beyaz, Sarı, Kırmızı, Siyah, Mor, |
| Çekirdek Numarası | 1 Çekirdekli, 2 Çekirdekli, 3 Çekirdekli, 4 Çekirdekli, 5 Çekirdekli.. |
| Başvuru | PTC termistörleri için, Elektrik bileşenleri |
|---|---|
| İletken Malzemeler | Silve Kaplama Bakır veya Çıplak Bakır |
| yalıtımlı | PTFE Yalıtım |
| Özellikler | Isıya dayanıklı |
| Çalışma sıcaklığı | -60℃ ~+250℃ |
| Başvuru | Elektrik bileşenleri için |
|---|---|
| İletken Malzemeler | Gümüş Kaplama Bakır |
| yalıtımlı | PTFE İzoleli |
| Özellikler | Yüksek sıcaklık dayanımı |
| Çalışma sıcaklığı | -60 ~+250℃ |
| Başvuru | Elektrikli alet için |
|---|---|
| yalıtım | PTFE bant |
| kondüktör | Gümüş Kaplı Örgülü |
| Özellikler | 250 derece Yüksek Sıcaklık direnci |
| Max. Maks. temperature sıcaklık | -60°C~+250°C |
| Başvuru | Elektronik cihazlar için |
|---|---|
| yalıtım | PTFE bantlanmış ve sinterlenmiş |
| kondüktör | Gümüş Kaplama Örgülü Bakır Tel |
| Özellikler | Direnç Yüksek Sıcaklık |
| Max. Maks. temperature sıcaklık | 250 derece |
| yalıtım | PAF ETFE FEP PTFE İzolasyon |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65 ila +250℃ |
| Avantajlar | Yüksek Isıya dayanıklı |
| Renk | Tek renk veya çift renk |
| Tel göstergesi | 32AWG~1/0AWG |
| İletken malzeme | gümüş kaplama |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PTFE İzoleli |
| Nominal Voltaj | 220V |
| İletken tipi | Mahsur |
| Telli izleme | 0.5mm2 |
| İletken malzeme | Çıplak bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PTFE İzoleli |
| Nominal Voltaj | AC 220V |
| İletken tipi | Mahsur |
| Telli izleme | 24AWG |