| Başvuru | Elektriksel bağlantı |
|---|---|
| kondüktör | Gümüş kaplama bakır, çok telli |
| yalıtım | PTFE sargı yalıtımlı |
| Özellikler | 250 ℃ yüksek sıcaklık dayanımı |
| anma gerilimi | -60℃~+250℃ |
| Başvuru | Elektriksel bağlantı |
|---|---|
| yalıtım | high temperature Ptfe Kaplamalı |
| kondüktör | Gümüş kaplama bakır tel |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklık Isıtma Direnci |
| Max. Maks. Temperature Hava sıcaklığı | -60~+250℃ |
| Başvuru | PTC termistörleri için, Elektrik bileşenleri |
|---|---|
| İletken Malzemeler | Gümüş, Nikel Bakır veya Bakır |
| yalıtım | PTFE İzoleli |
| Özellikler | ısı dayanıklılığı |
| Çalışma sıcaklığı | -60 ~+250 Derece |
| Yalıtımlı | FEP, ETFE, PFA veya PTFE İzolasyonu |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~ +200°C, -60°C~250°C |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Menekşe, Yeşil, Kahverengi, Şeffaf, Gri, Mavi, Beyaz, Siyah |
| Hizmet | OEM ODM'yi Kabul Et |
| yalıtım | PFA PTFE FEP ETFE |
|---|---|
| Max. Maks. working temperature çalışma sıcaklığı | -65℃~+250℃ |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| Kondüktör | gümüş kaplı |
| tel ölçer | 32awg ila 10awg |
| yalıtım | high temperature PTFE İzoleli |
|---|---|
| Kondüktör | Çıplak Bakır Tel |
| Özellikler | ısı dayanıklılığı |
| anma gerilimi | AC250V veya altı |
| Çalışma sıcaklığı | -60℃ ~ +180℃ |
| yalıtım | FEP, ETFE, PFA, PTFE İzoleli |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65~+250℃, -65 ~+200°C |
| Özellikler | Yüksek sıcaklık dayanımı |
| Mevcut Renk | Beyaz, Sarı, Mor, Yeşil, Siyah, Gri, Mavi, Kırmızı |
| çekirdek numarası | Tek Çekirdekli veya Çok Çekirdekli |
| yalıtım | FEP, ETFE, PFA, PTFE İzolasyon |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65~+250 Derece, -65 ~+200 Derece |
| Özellikler | Isıtma Direnci |
| Mevcut Renk | Beyaz, Sarı, Menekşe, Yeşil, Siyah, Gri, Mavi, Kırmızı |
| çekirdek numarası | Tek Çekirdekli veya Çok Çekirdekli |
| yalıtım | high temperature İzoleli |
|---|---|
| Kondüktör | Çıplak veya kalaylı bakır tel |
| Özellikler | Yüksek voltaj direnci |
| anma gerilimi | Anlık yüksek voltaj 3500V |
| Çalışma sıcaklığı | -60℃ ila +250℃ |
| Başvuru | Elektriksel bağlantı |
|---|---|
| yalıtım | high temperature Kaplı Bakır Tel |
| kondüktör | Gümüş kaplama bakır tel |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı |
| Max. Maks. Temperature Hava sıcaklığı | -60~+250℃ |