| yalıtım | FEP Yalıtımlı |
|---|---|
| Şoför | Çıplak Bakır teller |
| Kılıf | TPE |
| Avantaj | Esnek |
| İsimlendirilmiş voltaj | AC380V veya altı |
| Anahtar kelimeler | tefzel teli |
|---|---|
| Özellikleri | Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| Çalışma sıcaklığı | -65~+150℃ |
| Şoför | kalaylı bakır tel |
| Renk | 10 temel renk |
| Anahtar kelimeler | tefzel teli |
|---|---|
| Özellikleri | Isı direnişi |
| Çalışma sıcaklığı | -65~+150℃ |
| Şoför | Kalay kaplı |
| Renk | 10 temel renk |
| Anahtar kelimeler | tefzel teli |
|---|---|
| Özellikleri | Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| Çalışma sıcaklığı | -65~+150℃ |
| Şoför | Kalay kaplı |
| Renk | 10 renk |
| İletken malzeme | Gümüş kaplamalı bakır veya Kalaylı Kaplamalı Bakır |
|---|---|
| Çap | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 18 AWG |
| Yalıtım malzemesi | PFA |
| Nominal Voltaj | AC600V ve altı |
| İletken tipi | Telli, Katı veya Telli |
| İletken malzeme | Gümüş kaplı |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PFA |
| Nominal Voltaj | 600V |
| İletken tipi | Mahsur |
| Sıcaklık aralığı | -60~+250℃ |
| İletken malzeme | Gümüş kaplı |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PFA |
| Nominal Voltaj | 600V |
| İletken tipi | Mahsur |
| Sıcaklık aralığı | -60~+250℃ |
| İletken malzeme | Gümüş kaplı |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PFA |
| Nominal Voltaj | 600V |
| İletken tipi | Mahsur |
| Telli izleme | 36AWG ~ 3/0AWG |
| İletken malzeme | Gümüş kaplı |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PFA |
| Nominal Voltaj | 600V |
| İletken tipi | Mahsur |
| Sıcaklık aralığı | -60~+250℃ |
| İletken malzeme | Gümüş kaplı |
|---|---|
| Çap | 20 AWG |
| Yalıtım malzemesi | PFA |
| Nominal Voltaj | 600V |
| İletken tipi | Mahsur |