| İletken malzeme | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Ptfe |
| Nominal Voltaj | 600V veya Altı |
| İletken tipi | Örgülü veya Katı |
| Enine kesit | 0.05-3mm2 |
| İletken malzeme | Çıplak bakır veya gümüş kaplama bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Ptfe |
| Nominal Voltaj | 600V veya Altı |
| Çalışma sıcaklığı | -60°C~+200°C |
| İletken tipi | Örgülü veya Katı |
| İletken malzeme | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Ptfe |
| Nominal Voltaj | AC600V veya daha düşük |
| İletken tipi | Örgülü veya Katı |
| Çalışma sıcaklığı | -60°C~+200°C |
| İletken malzeme | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Ptfe |
| Nominal Voltaj | 600V veya Altı |
| Çalışma sıcaklığı | -60°C~+200°C |
| İletken tipi | Örgülü veya Katı |
| İletken malzeme | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Ptfe |
| Nominal Voltaj | 600V veya Altı |
| Çalışma sıcaklığı | -60°C~+200°C |
| İletken tipi | Örgülü veya Katı |
| İletken malzeme | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Ptfe |
| Nominal Voltaj | 600V veya Altı |
| Çalışma sıcaklığı | -60°C~+200°C |
| İletken tipi | Örgülü veya Katı |
| İletken malzeme | Bakır veya gümüş kaplı bakır tel |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Ptfe |
| İletken tipi | Mahsur |
| Nominal Voltaj | AC220V veya daha düşük |
| Telli izleme | 0.013 ~ 5 kare milimetre |
| İletken malzeme | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Ptfe |
| İletken tipi | Örgülü veya Katı |
| Çalışma sıcaklığı | -60°C~+250°C |
| Nominal Voltaj | AC 220V veya daha düşük |
| İletken malzeme | Gümüş kaplama bakır, çıplak bakır |
|---|---|
| Çap | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Yalıtım malzemesi | Ptfe |
| Nominal Voltaj | AC600V veya daha düşük |
| İletken tipi | Sıkıştırılmış, katı |
| İletken malzeme | Gümüş kaplı bakır tel veya çıplak bakır tel |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Ptfe |
| Nominal Voltaj | 600V veya Altı |
| İletken tipi | Örgülü veya Katı |
| Enine kesit | 0.05-3mm2 |