| İletken Malzeme | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi | ETFE yalıtımlı |
| Nominal Gerilim | 600V |
| Başvuru | Elektrikli ekipmanlar için, Elektrikli ekipmanlar için |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| İletken malzemesi | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PVC |
| Nominal Gerilim | 300/300V, 300/500V, 300/300V, 300/500V |
| Başvuru | yeraltı |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| İletken malzemesi | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PVC |
| Başvuru | Yeraltı, Sabit döşeme, aydınlatma, elektrik ekipmanları için |
| İletken Tipi | Sağlam, sağlam |
| Tip | Yalıtımlı |
| İletken malzemesi | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PVC |
| Başvuru | Yeraltı, Yeraltı, Konut Binaları Kontrol panelleri Beyaz Eşya |
| İletken Tipi | Mahsur Kaldım, Mahsur Kaldım |
| Tip | Yalıtımlı, BV, BLV, BVR, BVV, BLVV, BVVB, BLVVB, RV, RVS, RVB ,RVV, RVP, RVVP |
| İletken malzemesi | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PVC |
| Başvuru | Yeraltı, Cihazların iç kablolaması için, döşemeyi düzeltin |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| Tip | Yalıtımlı |
| İletken malzemesi | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PVC |
| Başvuru | Endüstriyel, Evlerde, ofis cihazlarında bağlantı kablosu olarak |
| Ceket | PVC |
| Tip | Alçak Gerilim |
| İletken malzemesi | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PVC |
| Başvuru | Havai, Bağlantı kablosu veya 450/750V anma gerilimine sahip tel |
| İletken Tipi | Bakır |
| Tip | Yalıtımlı, BV, BLV, BVR, BVV, BLVV, BVVB, BLVVB, RVS, RVB ,RVV, RVP/RVP-90, RVVP |
| İletken malzemesi | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PVC |
| Başvuru | Havai, Bağlantı kablosu veya 450/750V anma gerilimine sahip tel |
| İletken Tipi | Bakır |
| Tip | Yalıtımlı, BV, BLV, BVR, BVV, BLVV, BVVB, BLVVB, RVS, RVB ,RVV, RVP/RVP-90, RVVP |