| yalıtım kalınlığı | 0,15~0,5mm |
|---|---|
| Ürün Adı | FEP İzoleli tel |
| İletken Tipi | karaya oturmuş |
| Avantajlar | yüksek ve düşük sıcaklık direnci |
| Hizmet | OEM ve ODM kabul edilir |
| Tel Ölçer | 32'den 8'e kadar. |
|---|---|
| Özellikler | Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| Ambalaj uzunluğu | 100m/rol veya 305m/roll |
| Yanıcılık Derecesi | Alev geciktirici |
| Özel Tel | Teknik Veri Sayfası veya Örnek |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
|---|---|
| Yanıcılık Derecesi | Alev geciktirici |
| İletken Malzeme | Tünelmiş Bakır veya Gümüşlü Bakır Tel |
| Özel Tel | Teknik Veri Sayfası veya Örnek |
| Sıcaklık derecesi | 200 Derece |
| Özel Tel | Teknik Veri Sayfası veya Örnek |
|---|---|
| Tel Ölçer | 32'den 8'e kadar. |
| Hizmet | OEM ve ODM kabul edilir |
| İletken Malzeme | Tünelmiş Bakır veya Gümüşlü Bakır Tel |
| Rating Voltajı | AC 600V veya Altı |
| Ücretsiz örnek | 1 ~ 5 Metre |
|---|---|
| İzolasyon malzemesi | FEP İzolasyonu |
| İletken Malzeme | Tünelmiş Bakır veya Gümüşlü Bakır Tel |
| Tel Ölçer | 32'den 8'e kadar. |
| Ambalaj uzunluğu | 100m/rol veya 305m/roll |
| Avantajlar | yüksek ve düşük sıcaklık direnci |
|---|---|
| Tel Ölçer | 32'den 8'e kadar. |
| İletken Malzeme | Tünelmiş Bakır veya Gümüşlü Bakır Tel |
| Ürün Adı | FEP İzoleli tel |
| İletken Tipi | karaya oturmuş |
| Anahtar kelimeler | Tefzel Tel ETFE Tel |
|---|---|
| Özellikler | UV radyasyonu |
| Çalışma sıcaklığı | -65 ila +150 derece |
| Kondüktör | kalaylı bakır tel |
| Renk | çeşitli renkler |
| Anahtar kelimeler | ETFE yalıtımlı elektrik teleri |
|---|---|
| Özellikler | Yüksek Sıcaklık Direnci |
| Çalışma sıcaklığı | -65 ila +150℃ |
| Kondüktör | kalaylı bakır tel |
| Renk | çeşitli renkler |
| Anahtar kelimeler | ETFE Yalıtım Teli |
|---|---|
| Özellikler | Mükemmel Elektrik Özellikleri |
| Çalışma sıcaklığı | -65 ila +150℃ |
| Kondüktör | Kalay kaplı |
| Renk | 9 renk |
| Anahtar kelimeler | Tefzel İzoleli Tel |
|---|---|
| Özellikler | Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| Çalışma sıcaklığı | -65 ~ +150c |
| Kondüktör | Kalay kaplı |
| Renk | 9 renk |