| Yalıtım Malzemesi | ETFE İzolasyonu |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65°C~150°C |
| Özellikler | Isı dayanıklılığı |
| Renk | Beyaz, Sarı, Kırmızı, Gri, Menekşe, Yeşil, Mavi, Siyah |
| Çekirdek Numarası | Tek çekirdek |
| Yalıtım Malzemesi | ETFE yalıtımlı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65~150°C |
| Özellikler | Isı direnci, Yağ, alev ve radyasyon direnci |
| Renk | Gri, Beyaz, Sarı, Kırmızı, Menekşe, Yeşil, Mavi, Siyah |
| Çekirdek Numarası | Tek Çekirdekli veya Çok Çekirdekli |
| Başvuru | Cihaz için |
|---|---|
| Yalıtım Malzemeleri | ((FEP)Florlanmış etilen propilen |
| Max. Maks. working temperature çalışma sıcaklığı | -65 ila +200 derece |
| Avantajlar | Yüksek Sıcaklığa Direnmek |
| Renk | Çift renk veya tek renk |
| Sıcaklık derecesi | 200 Derece |
|---|---|
| Ücretsiz örnek | 1 ~ 5 Metre |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| İzolasyon malzemesi | FEP İzolasyonu |
| yalıtım kalınlığı | 0,15~0,5mm |
| Tel Ölçer | 32'den 8'e kadar. |
|---|---|
| Özel Tel | Teknik Veri Sayfası veya Örnek |
| Avantajlar | yüksek ve düşük sıcaklık direnci |
| Sıcaklık derecesi | 200 Derece |
| Ambalaj uzunluğu | 100m/rol veya 305m/roll |
| yalıtım kalınlığı | 0,15~0,5mm |
|---|---|
| İletken Tipi | karaya oturmuş |
| Tel Ölçer | 32'den 8'e kadar. |
| Renk | Tek Renkli Ya da İki Renkli |
| Ambalaj uzunluğu | 100m/rol veya 305m/roll |
| yalıtım kalınlığı | 0,15~0,5mm |
|---|---|
| Ürün Adı | FEP İzoleli tel |
| İletken Tipi | karaya oturmuş |
| Avantajlar | yüksek ve düşük sıcaklık direnci |
| Hizmet | OEM ve ODM kabul edilir |
| Tel Ölçer | 32'den 8'e kadar. |
|---|---|
| Özellikler | Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| Ambalaj uzunluğu | 100m/rol veya 305m/roll |
| Yanıcılık Derecesi | Alev geciktirici |
| Özel Tel | Teknik Veri Sayfası veya Örnek |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
|---|---|
| Yanıcılık Derecesi | Alev geciktirici |
| İletken Malzeme | Tünelmiş Bakır veya Gümüşlü Bakır Tel |
| Özel Tel | Teknik Veri Sayfası veya Örnek |
| Sıcaklık derecesi | 200 Derece |
| Özel Tel | Teknik Veri Sayfası veya Örnek |
|---|---|
| Tel Ölçer | 32'den 8'e kadar. |
| Hizmet | OEM ve ODM kabul edilir |
| İletken Malzeme | Tünelmiş Bakır veya Gümüşlü Bakır Tel |
| Rating Voltajı | AC 600V veya Altı |