| Yalıtımlı | PFA, PTFE, FEP, ETFE |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~+250°C |
| Özellikler | Isıya dayanıklı |
| Mevcut Renk | Mor, Yeşil, Gri, Mavi, Beyaz, Sarı, Kırmızı, Siyah |
| Çekirdek Numarası | 1 Çekirdek, 2 Çekirdek, 3 Çekirdek, 4 Çekirdek |
| yalıtım | high temperature İzoleli |
|---|---|
| Kondüktör | Çıplak veya kalaylı bakır tel |
| Özellikler | ısı dayanıklılığı |
| anma gerilimi | AC 130V veya altı |
| Çalışma sıcaklığı | -60℃ ~ +250 derece |
| Yalıtımlı | FEP, ETFE, PFA, PTFE |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~+200°C |
| Özellikler | Isıya dayanıklı |
| Mevcut Renk | Mor, Yeşil, Gri, Mavi, Beyaz, Sarı, Kırmızı, Siyah |
| Çekirdek Numarası | 1 ÇEKİRDEK |
| İletken Malzeme | bakır kaplı alüminyum |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi | PTFE |
| Başvuru | Isıtma, Enstrümantasyon sinyal kontrol bağlantıları için kullanılır |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| Tip | Yalıtılmış |
| İletken malzemesi | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PVC |
| Başvuru | Endüstriyel, Evlerde, ofis cihazlarında bağlantı kablosu olarak |
| Ceket | PVC |
| Tip | Alçak Gerilim |
| yalıtım | Ekstrüde Fep Yalıtımlı |
|---|---|
| Max. Maks. Temperature Hava sıcaklığı | +200℃ |
| karakteristik | Esnek, Aşınmaya dayanıklı |
| tel ölçer | 16AWG vb. |
| iletken malzeme | Kalaylı Bakır Tel |
| yalıtımlı | high temperature ETFE |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65℃ ~+150/200℃ |
| Başvuru | Ev aletleri, Elektronik ekipman, Sıcaklık sensörleri |
| Mevcut renkler | 9 renk |
| Kondüktör | Kalaylı Kaplama Örgülü Bakır |
| yalıtım | FEP Yalıtımlı |
|---|---|
| Şoför | Çıplak Bakır teller |
| Kılıf | TPE |
| Avantaj | Esnek |
| İsimlendirilmiş voltaj | AC380V veya altı |
| yalıtımlı | ETFE |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65 ~+150/200℃ |
| Başvuru | Ev aletleri, Elektronik ekipman, Sıcaklık sensörleri |
| Mevcut renkler | Beyaz, Yeşil, Mor, Gri, Mavi, Siyah, Mor, Sarı.. |
| İletken Malzemeler | Kalaylı Örgülü Bakır |
| Yalıtımlı malzemeler | FEP Yalıtımlı |
|---|---|
| Max. Maks. Temperature Hava sıcaklığı | 200 derece |
| karakteristik | yaşlanmaya dayanıklı |
| tel ölçer | 18AWG vb. |
| iletken malzeme | Gümüş Kaplama bakır tel |