| Yalıtım Malzemesi | ETFE yalıtımlı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65~150°C |
| Özellikler | Isı direnci, Yağ, alev ve radyasyon direnci |
| Renk | Gri, Beyaz, Sarı, Kırmızı, Menekşe, Yeşil, Mavi, Siyah |
| Çekirdek Numarası | Tek Çekirdekli veya Çok Çekirdekli |
| Yalıtım malzemesi | ETFE |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65~150℃ |
| Özellikler | Isıya dayanıklı |
| Renk | Sarı, Kırmızı, Menekşe, Yeşil, Kahverengi, Mavi, Beyaz, Siyah |
| çekirdek numarası | Tek çekirdek |
| yalıtımlı | FEP, ETFE, PFA veya PTFE |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~+200°C, -65℃~+250℃ |
| Özellikler | Isıtma Direnci |
| Mevcut Renk | Kırmızı, Sarı, Mor, Yeşil, Gri, Mavi, Beyaz, Siyah... |
| çekirdek numarası | Tek Çekirdekli, 2 Çekirdekli, 3 Çekirdekli, 4 Çekirdekli... |
| yalıtım | FEP, ETFE, PFA veya PTFE Yalıtımı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~+200°C |
| Özellikler | Isıya dayanıklı |
| Mevcut Renk | Kırmızı, Sarı, Menekşe, Yeşil, Gri, Mavi, Beyaz, Siyah |
| çekirdek numarası | Tek Çekirdekli veya Çok Çekirdekli |
| yalıtımlı | high temperature ETFE izolasyon |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65℃ ~+150℃ veya 200℃ |
| Başvuru | Ev aletleri, Elektronik ekipman |
| Renkler | Mevcut 9 Renk |
| Kondüktör | Kalaylı Kaplı Örgülü Bakır |
| yalıtım | FEP |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65 Derece~ +200 Derece |
| çekirdek numarası | Tek Çekirdekli veya Çok Çekirdekli |
| tel ölçer | 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24AWG |
| Kondüktör | Gümüş Kaplama veya Kalaylı Bakır |
| yalıtım | FEP, ETFE, PFA, PTFE İzolasyon |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65~+250 Derece, -65 ~+200 Derece |
| Özellikler | Isıtmaya Dayanıklı |
| Mevcut Renk | Beyaz, Siyah, Sarı, Menekşe, Kahverengi, Yeşil, Gri, Mavi, Kırmızı |
| çekirdek numarası | Tek Çekirdekli veya Çok Çekirdekli |
| İletken malzeme | Gümüş kaplama bakır, çıplak bakır |
|---|---|
| Çap | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Yalıtım malzemesi | Ptfe |
| Nominal Voltaj | AC600V veya daha düşük |
| İletken tipi | Sıkıştırılmış, katı |
| Yalıtım kaplı | high temperature Kaplı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -60℃~250℃ |
| Özellikler | Yüksek sıcaklık dayanımı |
| Renk | 9 korlo |
| tel ölçer | 14 Ayar |
| Başvuru | elektronik cihaz için |
|---|---|
| yalıtım | PTFE bantlanmış ve sinterlenmiş |
| kondüktör | Bükülü gümüş kaplı bakır tel |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| Çalışma sıcaklığı | -60~+250℃ |