| Özel Tel | Teknik Veri Sayfası veya Örnek |
|---|---|
| Tel Ölçer | 32'den 8'e kadar. |
| Hizmet | OEM ve ODM kabul edilir |
| İletken Malzeme | Tünelmiş Bakır veya Gümüşlü Bakır Tel |
| Rating Voltajı | AC 600V veya Altı |
| İletken malzemesi | Teneke kaplama |
|---|---|
| Çap | 12 AWG |
| Yalıtım malzemesi | FEP kaplı |
| Nominal Gerilim | AC600V |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| İletken malzemesi | Teneke kaplama |
|---|---|
| Çap | 22 AWG |
| Yalıtım malzemesi | FEP kaplı |
| Nominal Gerilim | AC600V |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| İletken malzeme | Gümüş kaplı |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PFA |
| Nominal Voltaj | 600V |
| İletken tipi | Mahsur |
| Sıcaklık aralığı | -60~+250℃ |
| yalıtım kalınlığı | 0,15~0,5mm |
|---|---|
| İletken Tipi | karaya oturmuş |
| Tel Ölçer | 32'den 8'e kadar. |
| Renk | Tek Renkli Ya da İki Renkli |
| Ambalaj uzunluğu | 100m/rol veya 305m/roll |