| İletken malzemesi | Bakır, Kalaylı Bakır veya Gümüş Kaplamalı Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Şubat |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~ +200°C |
| Nominal Gerilim | AC 600V veya Daha Düşük |
| Yalıtımlı Malzeme | FEP yüksek sıcaklık |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -65~200℃ |
| iletken malzeme | Gümüş veya Kalaylı Kaplanmış Bakır |
| Ölçer | 10AWG~32AWG |
| Özellikler | Yüksek sıcaklığa dayanıklılık |
| İletken Malzeme | Bakır, Gümüş Kaplama Bakır veya Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Çap | 24 AWG |
| Yalıtım Malzemesi | Şubat |
| Nominal Gerilim | 600 V |
| İletken Tipi | Mahsur, mahsur veya sağlam |
| İletken Malzeme | Gümüş Bakır, Gümüş Kaplama Bakır veya Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Çap | 26AWG |
| Yalıtım Malzemesi | ETFE |
| Nominal Gerilim | 600 V |
| İletken Tipi | Mahsur, mahsur veya sağlam |
| yalıtım | Ekstrüde Fep Yalıtımlı |
|---|---|
| Max. Maks. Temperature Hava sıcaklığı | +200℃ |
| karakteristik | Esnek, Aşınmaya dayanıklı |
| tel ölçer | 16AWG vb. |
| iletken malzeme | Kalaylı Bakır Tel |
| İletken malzemesi | Teneke kaplama |
|---|---|
| Çap | 12 AWG |
| Yalıtım malzemesi | FEP kaplı |
| Nominal Gerilim | AC600V |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| İletken Malzeme | Bakır, Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi | ETFE |
| Nominal Gerilim | 600V veya Altı |
| Başvuru | Elektronik cihazlar ve cihazlar için, Uçak, gemi ve diğer cihazlar için |
| İletken Tipi | Mahsur, mahsur veya sağlam |
| İletken Malzeme | Kalaylı Bakır, Kalaylı Kaplamalı Bakır |
|---|---|
| Çap | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 18 AWG, 16 AWG |
| Yalıtım Malzemesi | ETFE |
| Nominal Gerilim | AC 600V veya Altı |
| İletken Tipi | Mahsur, mahsur veya sağlam |
| İletken malzeme | Kalaylı Kaplı Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PFA |
| Nominal Voltaj | AC600V ve altı |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C~+250°C |
| İletken tipi | Telli, Katı veya Telli |
| İletken malzeme | Gümüş kaplamalı bakır veya Kalaylı Kaplamalı Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PFA |
| Nominal Voltaj | AC600V ve altı |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C~+250°C |
| İletken tipi | Telli, Katı veya Telli |