| İletken Malzeme | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi | Tefzel Yalıtımlı |
| Nominal Gerilim | 600V |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| Sıcaklık aralığı | -65~150°C |
| İletken Malzeme | Kalaylı |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi | Tefzel ETFE izolasyonu |
| Nominal Gerilim | 600V |
| Başvuru | Elektrikli ekipmanlar için, Elektrikli ekipmanlar için |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| İletken Malzeme | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi | ETFE yalıtımlı |
| Nominal Gerilim | 600V |
| Başvuru | Elektrikli ekipman için, Elektrikli cihaz için |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| İletken Malzeme | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi | ETFE yalıtımlı |
| Nominal Gerilim | 600V |
| Başvuru | Elektrikli ekipmanlar için, Elektrikli ekipmanlar için |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |