| İletken malzeme | Gümüş kaplama bakır, çıplak bakır |
|---|---|
| Çap | 22 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Yalıtım malzemesi | Ptfe |
| Nominal Voltaj | AC600V veya daha düşük |
| İletken tipi | Sıkıştırılmış, katı |
| İletken malzeme | Bakır, gümüş kaplama bakır veya çıplak bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PTFE, FEP, PFA |
| İletken tipi | Örgülü veya Katı |
| Çekirdek numarası | Tek Çekirdek veya Çoklu Çekirdekler |
| Çalışma sıcaklığı | -60°C~+250°C |
| İletken malzeme | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Ptfe |
| Nominal Voltaj | 600V veya Altı |
| Çalışma sıcaklığı | -60°C~+200°C |
| İletken tipi | Örgülü veya Katı |
| Başvuru | Dış aydınlatma, PTC termistörleri, Elektrik bileşenleri için... |
|---|---|
| Kondüktör | Gümüş Kaplama Telli Bakır |
| yalıtım | PTFE |
| Avantaj | Isı direnci, soğuk direnci |
| Çalışma sıcaklığı | -60℃ ~+250℃ |
| Yalıtımlı | FEP, ETFE, PFA veya PTFE |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~+200°C, -65°C~+250°C |
| Özellikler | Isıya dayanıklı |
| Mevcut Renk | Kırmızı, Sarı, Mor, Yeşil, Gri, Mavi, Beyaz, Siyah... |
| Çekirdek Numarası | Tek Çekirdekli, 2 Çekirdekli, 3 Çekirdekli, 4 Çekirdekli, 5 Çekirdekli... |
| Yalıtım malzemesi | ETFE |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65~150℃ |
| Özellikler | Isıya dayanıklı |
| Renk | Sarı, Kırmızı, Menekşe, Yeşil, Kahverengi, Mavi, Beyaz, Siyah |
| çekirdek numarası | Tek çekirdek |
| İletken Malzeme | Gümüş Bakır, Gümüş Kaplama Bakır veya Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Çap | 26AWG |
| Yalıtım Malzemesi | ETFE |
| Nominal Gerilim | 600 V |
| İletken Tipi | Mahsur, mahsur veya sağlam |
| İletken malzemesi | Bakır, Kalaylı Bakır veya Gümüş Kaplamalı Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | Şubat |
| Nominal Gerilim | AC 600V veya Daha Düşük |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| Çekirdek numarası | Tek Çekirdek veya Çoklu Çekirdekler |
| İletken Malzeme | Gümüş Bakır, Gümüş Kaplama Bakır veya Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Çap | 26AWG |
| Yalıtım Malzemesi | ETFE |
| Nominal Gerilim | 600 V |
| İletken Tipi | Mahsur, mahsur veya sağlam |
| İletken Malzeme | Gümüş Bakır, Gümüş Kaplama Bakır veya Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Çap | 26AWG |
| Yalıtım Malzemesi | ETFE |
| Nominal Gerilim | 600 V |
| İletken Tipi | Mahsur, mahsur veya sağlam |