| yalıtım | FEP Yalıtım |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -65℃~+200℃ |
| Özellikler | Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı |
| örgülü | kalay bakır tel |
| tel ölçer | 24awg, çok telli veya katı. |
| yalıtım | FEP high temperature kaplı |
|---|---|
| Max. Maks. Temperature Hava sıcaklığı | +200℃ |
| Özellikler | +200℃ Yüksek Sıcaklık direnci |
| Renk | 11 Renk |
| Hizmet | özelleştirilmiş hizmet |
| İletken malzeme | Gümüş kaplı |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PFA |
| Nominal Voltaj | 600V |
| İletken tipi | Mahsur |
| Sıcaklık aralığı | -60~+250℃ |
| İletken malzeme | Gümüş kaplı |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PFA |
| Nominal Voltaj | 600V |
| İletken tipi | Mahsur |
| Sıcaklık aralığı | -60~+250℃ |
| İletken malzemesi | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | FEP kaplı |
| Nominal Gerilim | AC600V |
| İletken Tipi | mahsur kalmış |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ile +200°C arası |
| İletken malzeme | Gümüş kaplı |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi | PFA |
| Nominal Voltaj | 600V |
| İletken tipi | Mahsur |
| Telli izleme | 36AWG ~ 3/0AWG |
| Başvuru | Cihaz için |
|---|---|
| Yalıtım Malzemeleri | ((FEP)Florlanmış etilen propilen |
| Max. Maks. working temperature çalışma sıcaklığı | -65 ila +200 derece |
| Avantajlar | Yüksek Sıcaklığa Direnmek |
| Renk | Çift renk veya tek renk |
| yalıtımlı | FEP high temperature |
|---|---|
| Düşük sıcaklığa dayanıklı | -65℃ |
| Özellikler | Yüksek sıcaklık dayanımı |
| Renk | 9 Temel renk (Özelleştirilebilir) |
| Hizmet | OEM ODM Kabul |
| yalıtımlı | FEP Yalıtımlı |
|---|---|
| çalışma sıcaklığı | -65℃~+200℃ |
| karakteristik | Düşük ve Yüksek Sıcaklık direnci |
| tel ölçer | 22AWG vb. |
| iletken malzeme | Kalaylı Bakır Tel |
| Özel Tel | Teknik Veri Sayfası veya Örnek |
|---|---|
| Tel Ölçer | 32'den 8'e kadar. |
| Hizmet | OEM ve ODM kabul edilir |
| İletken Malzeme | Tünelmiş Bakır veya Gümüşlü Bakır Tel |
| Rating Voltajı | AC 600V veya Altı |